העיצוב של NUK

לתחושה טבעית ככל האפשר

הפה ממלא תפקיד מפתח בהתפתחות התקינה של תינוקך. נשימה, אכילה, תפישה חושית - כל אלה מצריכים תיאום מושלם בין הלסת, הלשון והשפתיים. הנקה היא האימון המושלם לכך מהלידה ואילך. בזמן ההנקה, התינוק לומד לתאם את התנועות, לחזק את השרירים ולהכין את פיו לשלבים הבאים: צמיחת שיניים, לעיסה ובשלב מאוחר יותר - הדיבור.

הפטמה האורתודונטית של NUK פותחה על בסיס ידע זה. גם אם סיימת להניק או אינך מניקה, הפטמה תומכת בתינוק שלך באופן טבעי ככל האפשר.

Anti Colic Air-System

המודל המדעי מאחורי המוצר, פותח על ידי רופאי השיניים פרופ' באלטרס וד"ר מולר. הם הבחינו קודם כל, שפטמת האם משנה את צורתה בזמן שהתינוק יונק ורק אז מושג תיאום אופטימלי בינה לבין חלקי הפה של התינוק. צורת הפטמה האסימטרית משמשת כמודל לכל הפטמות של NUK עד היום. 

גם לפתחים בפטמה תפקיד חשוב - בפטמות של NUK הם נמצאים בקצה הפטמה ולא במרכזה. כך החלב מתערבב עם הרוק ומאפשר עיכול טוב יותר. 

וכיוון שחשוב במיוחד לא לבלוע אוויר שלא לצורך, לפטמות שלנו יש מערכת אוורור Anti Colic Air-System שמאפשרת לנוזל לזרום בטבעיות. המערכת מספקת את הבסיס להאכלה מבקבוק ומסייעת במניעת בליעת אוויר העלולה לגרום לכאבי בטן הנגרמים מגזים.

NUK חקרה את צורת הפטמה עד לפרטים הקטנים ביותר במשך עשרות שנים, פיתחה ושיפרה אותה יותר ויותר והתאימה אותה שוב ושוב, לפי הממצאים הרפואיים העדכניים ביותר.

הוכח קלינית*
בזכות העיצוב הקרוב ביותר לטבע, הפטמה של NUK מתקבלת היטב על ידי תינוקות. היא מתאימה במיוחד לתינוקות יונקים שמשלבים גם הזנה מבקבוק.

*     Study of the act of sucking in healthy babies in breastfeeding and artificial feeding using Nuk Teats. Ortodontia 3 (35) 2006