אודות NUK

המותג NUK המתמחה בפיתוח מוצרי תינוקות, עוסק כבר מעל 60 שנה במציאת פתרונות שיקלו על חייהם של ההורים ויתרמו להתפתחותם הבריאה של ילדיהם, מהלידה ועד גן הילדים. מוצרי NUK הינם חלק מחיי היומיום של תינוקות, במעל ל- 110 מדינות ברחבי העולם. לאורך השנים אנו נעזרים במומחים מתחומים שונים: מיילדות, רופאים, תזונאים והורים, כדי לפתח את מוצרינו, אך את הייעוץ הטוב ביותר קיבלנו מאימא טבע. 
אתר הייצור של כל המוצצים, בקבוקי ההזנה, הכוסות, בקבוקי המעבר והפטמות של NUK , נמצא בגרמניה ועומד בדרישות איכות גבוהות ביותר.

 

איך הכל התחיל?

הכל החל כאשר רופאי השיניים פרופ' באלטרס וד"ר מולר מגרמניה, הבחינו כי פטמת האם משנה את צורתה בזמן ההנקה ואז מושג תיאום אופטימלי בינה לבין חלקי הפה של התינוק. על פי מודל זה פיתחו השניים את הפטמה האורתודונטית הייחודית של NUK, שעוצבה בדומה לפטמת האם בזמן ההנקה.

 

60 שנות ניסיון

כאשר אתם נותנים מוצץ או בקבוק של NUK אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון ביותר למען ילדכם.

NUK משווקת על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, העוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מוצרי צריכה, מזון ותרופות ללא מרשם ופועלת בקטגוריות ותחומים מגוונים: דרמו-קוסמטיקה, תינוקות וילדים, גיל שלישי, תוספי תזונה, היגיינה, ועוד. ניאופרם ביססה את מעמדה המוביל בשוק מוצרי הצריכה הישראלי במשך עשרות שנים של פעילות והצלחות הכוללות, בין היתר, השקה ושיווק של מותגי צריכה בין לאומיים שהפכו להיות מובילי קטגוריה בישראל כדוגמת צנטרום, אדויל, ליסטרין וסימילאק.
ניאופרם מוצרי צריכה הינה חלק מקבוצת ניאופרם, מהמובילות בישראל בתחומי התרופות, מוצרי צריכה, מכשור וציוד רפואי ומדעי וטיפול ביתי.